10-03-2015
Jeroen Pauw en Gerard Spong waren er zo te zien niet blij mee, maar Bart Chabot vroeg in de ophef rond het opstappen van Opstelten en Teeven (zichtbaar onverwacht) aandacht voor de Demmink-zaak. Hij sprak de hoop uit dat daar nu ook eens beweging in komt, omdat er 'veel stront in de doofpot' zit.
Chabot kwam niet zomaar met Demmink op de proppen: hij gaf aan de dag ervoor met schrijfster Yvonne Keuls te hebben gesproken, die hem vertelde dat Justitie bezig zou zijn schikkingen te treffen van € 60.000 tot € 70.000 met meerdere slachtoffers van misbruik door justitiemedewerkers. Keuls kan het weten: zij was de eerste die misbruikschandalen bij Justitie openbaar durfde te maken, en heeft daar de consequenties uitgebreid van ondervonden.
Jeroen Pauw sputterde flink tegen, Spong haastte zich te roepen dat de zaak onder de rechter is, waarop Pauw vervolgens maar zo snel mogelijk een eind aan het gesprek met Chabot maakte. Kijkt u zelf maar even:
http://youtu.be/0COBnxRdeh0
De redactie van De Demmink Doofpot behoudt zich het recht voor, in het belang van kwaliteit en aanzien van de website, reacties te verwijderen. Reacties dienen betrekking te hebben op of direct relevant te zijn met betrekking tot de inhoud de artikelen of onderwerpen op deze website. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 1.000 karakters).
Het zou echt te erg voor woorden zijn als dit wordt afgedaan met schikkingen. Er moet helderheid komen.
Waar is de Nederlandse onafhankelijke journalist? Waar zijn de journalisten zo bang voor? Welke krachten zitten hier allemaal achter? Koningshuis of hoge ambtenaren het recht zal moeten spreken!
‘There comes a time when silence is betrayal’…MLKing
Een oproep aan een ieder die meer weet om te spreken.
er circuleert een onderzoek naar pedofilie op het net met lijst namen van hoogwaardigheidsbekleders die erbij betrokken zijn. Behalve de bekende naam Demmink verschijnt ook Prins Claus, Mabel Wisse Smit en Henk Koning op die lijst. Behoefte aan doofpot moet wel heel erg groot zijn . Ps Engelse Kon Fam, Clinton, Epstein,Jeb Bush. Ach,te eng voor woorden eigenlijk. Schijnt bij een soort rite voor de elite te horen.Eeuwig leven of zoiets.
Laatste reacties
Monday 17 March, 09:57
Onbetrouwbare staat/ met 2 maten meten
Ze willen wel de grote criminelen aanpakken maar als t om politicie,pedofielen…
Friday 16 August, 21:26
Ton souwer
Wie kan mij in contact brengen met Franciscus hendrikus henriette leenders destijds…
Wednesday 26 July, 00:00
Bwander
Ik weet dat demmink een vieze pedofiel is. De politie haalde mij…
Wednesday 31 May, 10:47
yvonjana ilsen
Ik verbaas me hier totaal niet meer over. Ik werd al misbruikt…
Saturday 27 May, 21:17
PraamsmaA
we zijn weer lekker bezig