03-08-2016
Is de Demmink Doofpot het gedachtenspinsel van complotdenkers en 'aluhoedjes'? Men laat het u graag geloven omdat er 'nooit bewijs is gevonden' tegen Demmink en omdat iemand onschuldig is zolang zijn schuld niet is aangetoond. Waarmee iedere crimineel die, ondanks massa's belastend materiaal, wegens gebrek aan bewijs wordt vrijgelaten ook meteen de onschuld zelve is? Sommige misdrijven en misstanden zijn helaas zo wijd verbreid dat ze uit alle macht worden ontkend, weggemoffeld en toegedekt... terwijl ze gewoon blijven voortbestaan.
Op deze site vragen we al 6 jaar om openheid en onafhankelijk onderzoek naar de affaire-Demmink, die al vele jaren wordt gekenmerkt door gedraai, intimidaties, liegende bewindslieden en falende justitie. Ook hebben we er herhaaldelijk op gewezen dat de Demmink-zaak niet op zichzelf staat. In Groot-Brittannië is, ondanks de ontmaskering (na zijn dood) van Jimmy Savile en zijn rol in de misselijkmakende megamisbruikzaak waarin hij een hoofdrol vervulde, de onderste steen nog altijd niet boven gekomen. In Nederland komen onderste stenen sowieso zelden boven, als het aan de politiek ligt – en dat ligt het meestal.
Het neemt allemaal niet weg dat misbruikschandalen wereldwijd aan de orde van de dag zijn. En dat hetzelfde geldt voor de 'cover-ups' waaraan ook de Demmink Doofpot zijn hardnekkig voortbestaan te danken heeft. Denkt u dat het allemaal wel meevalt? Haalt u dan eens diep adem en lees dit actuele overzicht van Sex Abuse Scandal Media Articles. De website wanttoknow.info wordt niét gevuld door halve garen, geflipte activisten of rancuneuze idioten, maar door gerespecteerde journalisten, hoogleraren en onderzoekers.
Bezoek de continu geactualiseerde pagina met samenvattingen van mediapublicaties over ernstige misbruikschandalen en neemt u met verbijstering kennis hoe seksueel misbruik vanuit allerhande machtsposities voortduurt op een schaal waar je beroerd van wordt. Mede dankzij uitgebreide chantagenetwerken wordt de doofpotcultuur krampachtig in stand gehouden, zodat de status quo gehandhaafd blijft. Zo wordt macht in stand gehouden, worden instituten bestuurd en landen geregeerd. Behalve in Nederland natuurlijk... denkt u ook niet?
@douch_la @KuijpersSander Rutte dekt Demmink. Waarom?
Wat weet Demmink over Rutte?
@2dekamerpvv Onbestraft.... mede dankzij @pieteromtzigt.
Die ook #Demmink in opdracht van @markrutte vrijuit liet gaan...
@AJKole1 hmm ooit wel eens rutte en jovid onderzocht en demmink het mag allemaal in Rusland worden pedos gelijk o… https://t.co/UGnJvrlCkH
@yo_lein @weggejorist @YouTube Misschien #DEMMINK connecties...🤔
Pedofilie...... satanisme 👿
waar zijn al die vermiste kinderen?
zal #Demmink iets weten?🤔
#demmink had toch ook contacten met deze pedo? https://t.co/rRidASt5es
Laatste reacties
Wednesday 12 January, 09:05
Johan Willem blanken
Dat ik weer gewoon onder de racegame naar Spanje kan of waarvan…
Monday 3 January, 05:16
in reactie op yvja
De waren macht, de plannen en de mensen die daar achter zitten…
Thursday 16 December, 13:29
yvja
Waar licht de werkelijke macht=kracht dan eigenlijk? Zoals het lijkt bij de…
Thursday 16 December, 09:24
Johan Willem blanken
Sinterklaasje schrijft een boek over helle vieze mensen in Nederland vanuit spanje
Thursday 16 December, 09:01
Johan Willem blanken
Nadat ik op 9 jarige leeftijd was verkracht me vader de man…