27-07-2010
Tot veler verbazing lijken de landelijke media de ernstige aanklachten aan het adres van de topambtenaar van Justitie, secretaris-generaal Joris Demmink, maar niet te willen (of durven) oppakken. Toch lijkt het erop dat er wat beweging zit in de langslepende kwestie. Sinds twee jaar ligt er een aangifte wegens kindermisbruik en verkrachting van de Turkse Mustafa Y. bij het Openbaar Ministerie. Het Landelijk Parket wilde daar al die tijd niets mee doen, maar nu gaat het OM de kwestie tóch onderzoeken. HP/De Tijd is een van de weinige media die het bericht naar buiten brengen en geeft in het artikel zelf aan dat blijkbaar alleen de regionale kranten zich eraan wagen.
HP/De Tijd schrijft verder: "Hoofdofficier van Justitie Gerrit van der Burg schrijft dat de Turkse aangevers welkom zijn om in Nederland hun grieven neer te leggen tegen de secretaris-generaal. Woordvoerder Wim de Bruin van het Landelijk Parket bevestigt het bestaan van de brief, verzonden aan Adèle van der Plas, de advocate van de vermeende slachtoffers van kindermisbruik."
De reacties op het artikel op de website van HP/De Tijd maken duidelijk dat de aangifte van Mustafa Y. tegen Demmink slechts het topje van de ijsberg lijkt te zijn.
'Rutte gaf opdracht te stoppen met dossier Demmink' https://t.co/p8jsPF1EUu
@11kolibrie11 @PieterOmtzigt Ook #Demmink
@PieterOmtzigt Ach ze komen overal mee weg…. Wanneer pak je dossier Demmink weer op?
Die zaak #demmink ettert maar door. https://t.co/yNw9Ytq1Dd
'Rutte gaf opdracht te stoppen met dossier Demmink' https://t.co/jtXWUsnEwk
@joanettedeviss1 @DutchDL Demmink met 20 jaar vader geworden...dat geloof ik niet.
@sandypeter379 Stop je leuter in een kleuter
Dat is Demmink
En nog altijd vrij
@ABoecquaert Hou het trendy #Demmink
@TheoHorneman @PieterOmtzigt @eradus2911 Rutte blaft en hij laat Demmink en MH17 dossier vallen om vervolgens trots… https://t.co/VIwmT0aIeq
Waarom zie ik in Duitsland een paralel met #Rutte en #Demmink?? 👇👇👇 https://t.co/JsMGN8Z29I
Laatste reacties
Wednesday 12 January, 09:05
Johan Willem blanken
Dat ik weer gewoon onder de racegame naar Spanje kan of waarvan…
Monday 3 January, 05:16
in reactie op yvja
De waren macht, de plannen en de mensen die daar achter zitten…
Thursday 16 December, 13:29
yvja
Waar licht de werkelijke macht=kracht dan eigenlijk? Zoals het lijkt bij de…
Thursday 16 December, 09:24
Johan Willem blanken
Sinterklaasje schrijft een boek over helle vieze mensen in Nederland vanuit spanje
Thursday 16 December, 09:01
Johan Willem blanken
Nadat ik op 9 jarige leeftijd was verkracht me vader de man…