10-09-2011
Een meerderheid van de Nederlanders vindt dat de secretaris-generaal van het ministerie van Justitie moet terugtreden tijdens het onderzoek naar de aangifte die tegen hem is gedaan van het verkrachten van minderjarigen. Dat meldt Nu.nl. In totaal is 63 procent deze mening toegedaan. Dat blijkt zaterdag uit onderzoek van Maurice de Hond. Eerder meldden verschillende media dat twee mannen aangifte hadden gedaan. De topambtenaar zou de twee hebben verkracht toen zij minderjarig waren. Het Openbaar Ministerie zou een oriënterend onderzoek zijn gestart, meldde Spits eerder deze week.
De secretaris-generaal is al vaker in opspraak gekomen wegens vermeende seksuele relaties met minderjarige jongens. Tot nog toe zou dat echter niet bewezen zijn geweest.
Niet objectief
Het onderzoek van de Hond wijst verder uit dat 43 procent van de Nederlanders denkt dat het Openbaar Ministerie gezien de positie van de ambtenaar geen objectief onderzoek zal doen naar de beschuldigingen.
Vooral SP-kiezers zijn achterdochtig: van hen denkt 59 procent dit. De CDA-stemmers hebben het meeste vertrouwen in justitie. Van hen is 35 procent ervan overtuigd dat het onderzoek niet objectief zal zijn.
© Novum via Nu.nl
'Rutte gaf opdracht te stoppen met dossier Demmink' https://t.co/p8jsPF1EUu
@11kolibrie11 @PieterOmtzigt Ook #Demmink
@PieterOmtzigt Ach ze komen overal mee weg…. Wanneer pak je dossier Demmink weer op?
Die zaak #demmink ettert maar door. https://t.co/yNw9Ytq1Dd
'Rutte gaf opdracht te stoppen met dossier Demmink' https://t.co/jtXWUsnEwk
@joanettedeviss1 @DutchDL Demmink met 20 jaar vader geworden...dat geloof ik niet.
@sandypeter379 Stop je leuter in een kleuter
Dat is Demmink
En nog altijd vrij
@ABoecquaert Hou het trendy #Demmink
@TheoHorneman @PieterOmtzigt @eradus2911 Rutte blaft en hij laat Demmink en MH17 dossier vallen om vervolgens trots… https://t.co/VIwmT0aIeq
Waarom zie ik in Duitsland een paralel met #Rutte en #Demmink?? 👇👇👇 https://t.co/JsMGN8Z29I
Laatste reacties
Wednesday 12 January, 09:05
Johan Willem blanken
Dat ik weer gewoon onder de racegame naar Spanje kan of waarvan…
Monday 3 January, 05:16
in reactie op yvja
De waren macht, de plannen en de mensen die daar achter zitten…
Thursday 16 December, 13:29
yvja
Waar licht de werkelijke macht=kracht dan eigenlijk? Zoals het lijkt bij de…
Thursday 16 December, 09:24
Johan Willem blanken
Sinterklaasje schrijft een boek over helle vieze mensen in Nederland vanuit spanje
Thursday 16 December, 09:01
Johan Willem blanken
Nadat ik op 9 jarige leeftijd was verkracht me vader de man…