23-10-2014
"Het staat vast dat er een crimineel netwerk van pedoseksuele topambtenaren is, dat elkaar de hand boven het hoofd houdt en chantabel is", zegt thrillerauteur Tomas Ross in het EO-radioprogramma Dit is de Dag.
De nieuwste roman van Ross is gebaseerd op het waargebeurde feit van een dood jongetje dat gevonden is bij de beruchte pedoclub ‘Pinocchio’ in Praag. Daar kwamen ook hooggeplaatste Nederlandse functionarissen, onder wie volgens diverse getuigenverklaringen ook oud-secretaris generaal van Justitie Joris Demmink.
Het boek is vanaf 23 oktober 2014 verkrijgbaar.
@nuijten_rob @chrisklomp Weer een wap die los op Demmink gaat. Alle verhaaltjes die dhr.Poot probeerde te pushen zi… https://t.co/ohoTlsskpc
@koninklijkhuis Joris Demmink
@basberkers @d_e_mol @ongehoordnedtv @SBergsma Vraag het aan Demmink hij kan jou haarfijn vertellen, dwaas‼️
@irEnriqueCortes Zo lijkt ie echt op Joris Demmink eigelijk niet zo vreemd.
@onzenormennu @PollieKnows @thierrybaudet Ah daar hebben we Demmink weer.
Heeft u daarvoor al sluitend bewijs? Nie… https://t.co/2U3vj1NJSy
@DerkdeVriesz @PollieKnows @thierrybaudet oh niet zoals demmink nog gewoon vrij dus.....
intressant.
@NakadPhd Die pedos houden hand boven elkaars hoofd.. en bekleden functies waar ze elkaar uit de brand kunnen helpen (zie Joris Demmink,)
@chrisklomp Joris Demmink en iedereen aan de top van justitie die hem beschermt tegen beschuldigingen van seksueel… https://t.co/xdnZxsmcyE
@De5december Joris Demmink begint een dagopvang voor kleuters.....
@5Rzj0 @ascees01 @fvdemocratie Erger ..... Pedofiel #Rutte steunt die aanklacht...nog vragen over #Rutte #Demmink..?
Laatste reacties
Tuesday 7 February, 16:34
Yvonne Roelofs
Afgelopen week sloegen PeterRdVries/KellydVries op de vlucht. Reden 250.000 € kan uitbetaald…
Friday 28 October, 18:42
Derya
Laat die man toch met rust sorry meneer demmink
Friday 28 October, 18:42
Derya
Laat die man toch met rust sorry meneer demmink
Wednesday 12 January, 09:05
Johan Willem blanken
Dat ik weer gewoon onder de racegame naar Spanje kan of waarvan…
Monday 3 January, 05:16
in reactie op yvja
De waren macht, de plannen en de mensen die daar achter zitten…