24-01-2014
Kamerlid Harry van Bommel (SP) gaat bekijken of Joris Demmink het lidmaatschap van het Helsinki Comité voor de mensenrechten ontnomen kan worden. Dat meldt Katholiek Nieuwsblad op zijn website. Ook op De Demmink Doofpot reageerden we al met verbijstering op de benoeming van Demmink in de Nederlandse zusterorganisatie van het zogeheten Helsinki-Comité in de Verenigde Staten, een agentschap dat toeziet op naleving van internationale verdragen, onder meer ten aanzien van kinderrechten en mensenhandel. Dat uitgerekend in zo'n organisatie iemand zitting heeft die zelf verdacht wordt van ernstige schending van kinderrechten is natuurlijk onbestaanbaar. Nog doller is het, als men bedenkt dat nota bene dat zustercomité in de Verengde Staten in 2012 een hoorzitting hield over de beschuldigingen tegen Demmink in het Amerikaanse Congres en sindsdien heeft aangedrongen op zijn aftreden.
Na advocate Mr. Adèle van der Plas, haar cliënt Hüseyin Baybasin die levenslang kreeg in een zaak waarin Demmink ook een uiterst merkwaardige maar onbetwistbaar belangrijke rol heeft gespeeld, en de Amerikaanse mensenrechtenorganisatie Rebecca Project for Human Rights is kennelijk nu ook SP-Kamerlid Van Bommel de mening toegedaan dat de verdenkingen tegen Demmink en zijn lidmaatschap van het Helsinki Comité onverenigbaar zijn.
@J41963735 @LidwienNews @ine66H @Wolvenmoeder @rinsjan @Wiep13396680 @Hellemons_JP @KritischePatri @Kijkverder1 bernard / demmink / rutte ??
Er vliegt weer een stagiaire de bocht uit… #Drimmelen #Demmink #Pechtold #Smeets https://t.co/mVtrRtbZQw
@ReneWoudstra @MinPres Ja joh , en ik denk dat Rutte ook meer weet over de zaak Demmink ! 🤢🤮
@MinPres Het vrije woord is een groot goed? Maar #VVD66 wil wel partijen en televisiezenders verbieden? #Demmink
#Demmink https://t.co/JmbQZ0Azi2
https://t.co/ybpVbJFgkp
https://t.co/N0yNslpDDn https://t.co/KUQQXLVBLf
@MinPres Vrijheid van meningsuiting als in gecremeerde kroket Demmink???
@ikgeefnooitop @Enschede669 Omdat er geen concrete bewijzen tegen Demmink gevonden werden. https://t.co/7OEwS1hzeW
@HandigeHendrik Omdat ze ook zo zijn ,vraag Rutte naar zijn vriend Demmink.
@cnuijts Worden Demmink en Smeets ook opgepakt?
@SturdyViews @rudybouma LOL projectie. Demmink 🤦🏽♀️🤦🏽♀️🤦🏽♀️
https://t.co/LkjYP7jULz
@HandigeHendrik Niets voor niets dat figuren als Demmink en Smeets podia’s hebben in Nederland! Het is een ziek land geworden
Laatste reacties
Friday 28 October, 18:42
Derya
Laat die man toch met rust sorry meneer demmink
Friday 28 October, 18:42
Derya
Laat die man toch met rust sorry meneer demmink
Wednesday 12 January, 09:05
Johan Willem blanken
Dat ik weer gewoon onder de racegame naar Spanje kan of waarvan…
Monday 3 January, 05:16
in reactie op yvja
De waren macht, de plannen en de mensen die daar achter zitten…
Thursday 16 December, 13:29
yvja
Waar licht de werkelijke macht=kracht dan eigenlijk? Zoals het lijkt bij de…