19-10-2012
Advertentie in Trouw van vrijdag 19 oktober 2012
Het Algemeen Dagblad plaatste op 6 en 8 oktober twee artikelen over de topambtenaar van Veiligheid en Justitie, Joris Demmink.
De krant citeerde drie ooggetuigen en twee ondersteunende getuigen die stellig verklaarden dat ze Demmink in de jaren tachtig gezien hebben met een pooier van minderjarige jongens. Ze beschrijven ook hoe er minderjarige jongens werden afgeleverd op zijn huisadres. Demmink was begin jaren tachtig als directeur- generaal verantwoordelijk voor het hele politieapparaat in Nederland. Twee van de ooggetuigen verklaren in de krant dat ze deze schokkende beweringen onder ede willen herhalen.
Je zou verwachten dat bij het ministerie van Veiligheid en Justitie, dat zorg draagt voor recht en orde in ons land, na een dergelijke publicatie alle alarmbellen afgaan. Maar wat gebeurde er? Nog op dezelfde dag dat de tweede publicatie verscheen, schreef minister Opstelten aan de Tweede Kamer dat hij geen onderzoek wilde instellen naar de beschuldigingen in het AD. Een paar telefoontjes naar zijn opsporingsdiensten (die stuk voor stuk onder de verantwoordelijkheid van Demmink zelf vallen) hadden hem overtuigd om niets te doen. En zo lijkt Demmink wéér zonder enig onderzoek onder nieuwe ernstige verdachtmakingen uit te komen. En dat terwijl het Amerikaanse Congres zich zeer verontrust toonde en in oktober jl. wél een onderzoek is gestart.
Via deze advertentie vraag ik, en met mij duizenden andere verontwaardigde burgers, de minister en de Tweede Kamer onmiddellijk, alsnog een serieus, onafhankelijk en grondig onderzoek te starten naar het zoveelste* incident rond Demmink. In de tussentijd moet Demmink geschorst worden. Herstel de rechtsstaat.
Wassenaar, 19 oktober 2012
Drs. J. Poot (1924)
auteur van het boek De Demmink Doofpot (2010),
oprichter Chipshol-groep (1986) en Eurowoningen (1960)
en 850 + nog eens meer dan 500 andere mede-ondertekenaars
hoi pjotr, heb jij ze ook gezien?
#chemtrails #vaccin #wef #epstein #demmink #clintonbodycount https://t.co/ChnZcXNEc5
@siepsaysitagain Ze heeft haar achternaam net Ff verkeerd gespeld.., Marjolein Demmink had er moeten staan, wat een groene mafklapper
@AnjaMV95076616 @Bierebiek Een voorvader Demmink was houtvester op het Loo toen W III koning was en daar woonde. De… https://t.co/nWHOzqIYyC
@Florent05339542 @Bierebiek Demmink heeft iets te maken met Bernhard en een politicus. Ik weet de naam niet meer. Ik raak de tel kwijt 🤣
@Plankske1 @OttenHM @HattevdWoude #Demmink is een VVD'ert, de partij van Hatte, just saying...
@dendolly1 Zoals Fortuyn moest Rita ook weg. Hier met demmink . The new world order project van WEF moest door gaan. https://t.co/BPftMw0RWH
Laatste reacties
Wednesday 12 January, 09:05
Johan Willem blanken
Dat ik weer gewoon onder de racegame naar Spanje kan of waarvan…
Monday 3 January, 05:16
in reactie op yvja
De waren macht, de plannen en de mensen die daar achter zitten…
Thursday 16 December, 13:29
yvja
Waar licht de werkelijke macht=kracht dan eigenlijk? Zoals het lijkt bij de…
Thursday 16 December, 09:24
Johan Willem blanken
Sinterklaasje schrijft een boek over helle vieze mensen in Nederland vanuit spanje
Thursday 16 December, 09:01
Johan Willem blanken
Nadat ik op 9 jarige leeftijd was verkracht me vader de man…