30-09-2015
Minister Van der Steur (VVD) van Veiligheid en Justitie heeft de Tweede Kamer medegedeeld dat Turkije toch opnieuw gaat opnieuw kijken naar de kwestie Joris Demmink. Daarmee lijkt Louis Bontes van de fractie VNL eindelijk eens serieus antwoord te krijgen op zijn Kamervragen. Nadat eerder deze maand berichten circuleerden dat de Turkse autoriteiten niet thuis gaven op een Nederlands rechtshulpverzoek, zou daar nu toch verandering in zijn gekomen nadat Van der Steur met zijn Turkse ambtgenoot heeft gesproken. Die heeft volgens Van der Steur "toegezegd dat de Turkse autoriteiten de zaak opnieuw zullen beoordelen". Van der Steur zegt hierover op korte termijn nader met zijn Turkse ambtgenoot te zullen spreken.
Een doorbraak? Of de zoveelste wassen neus nadat Van der Steur de laatste tijd iets te veel in het hoekje van de door zijn ambtenaren geregeerde, machteloze minister terecht leek te komen. De foto van Volkert van der Graaf, gebrekkige informatie van en onvoldoende regie over zijn eigen ministerie, de politieacties. Van der Steur stond erbij en keek ernaar, leek het. Het nieuws uit Turkije lijkt daar verandering in te brengen. Maar niet getreurd: als straks de andere zaken een beetje zijn overgewaaid komt er waarschijnlijk alsnog een dooddoener uit Turkijke. Want als Van der Steur de Demmink-zaak had willen oplossen, had Bontes al wel een zinnig antwoord op tenminste één van zijn tientallen vorige Kamervragen gekregen.
Twee Turkse mannen, Osman en Mustafa, zeggen dat ze in de jaren negentig op minderjarige leeftijd (respectievelijk 14 en 12 jaar) door Demmink zijn verkracht. Demmink ontkent dat en zegt sinds de jaren 80 nooit meer in Turkije te zijn geweest. Officiële documenten van de Turkse Officier van Justitie wijzen echter uit dat hij wel degelijk in 1996, precies in de periode dat de slachtoffers claimen te zijn misbruikt, in Turkije is geweest.
@nuijten_rob @chrisklomp Weer een wap die los op Demmink gaat. Alle verhaaltjes die dhr.Poot probeerde te pushen zi… https://t.co/ohoTlsskpc
@koninklijkhuis Joris Demmink
@basberkers @d_e_mol @ongehoordnedtv @SBergsma Vraag het aan Demmink hij kan jou haarfijn vertellen, dwaas‼️
@irEnriqueCortes Zo lijkt ie echt op Joris Demmink eigelijk niet zo vreemd.
@onzenormennu @PollieKnows @thierrybaudet Ah daar hebben we Demmink weer.
Heeft u daarvoor al sluitend bewijs? Nie… https://t.co/2U3vj1NJSy
@DerkdeVriesz @PollieKnows @thierrybaudet oh niet zoals demmink nog gewoon vrij dus.....
intressant.
@NakadPhd Die pedos houden hand boven elkaars hoofd.. en bekleden functies waar ze elkaar uit de brand kunnen helpen (zie Joris Demmink,)
@chrisklomp Joris Demmink en iedereen aan de top van justitie die hem beschermt tegen beschuldigingen van seksueel… https://t.co/xdnZxsmcyE
@De5december Joris Demmink begint een dagopvang voor kleuters.....
@5Rzj0 @ascees01 @fvdemocratie Erger ..... Pedofiel #Rutte steunt die aanklacht...nog vragen over #Rutte #Demmink..?
Laatste reacties
Tuesday 7 February, 16:34
Yvonne Roelofs
Afgelopen week sloegen PeterRdVries/KellydVries op de vlucht. Reden 250.000 € kan uitbetaald…
Friday 28 October, 18:42
Derya
Laat die man toch met rust sorry meneer demmink
Friday 28 October, 18:42
Derya
Laat die man toch met rust sorry meneer demmink
Wednesday 12 January, 09:05
Johan Willem blanken
Dat ik weer gewoon onder de racegame naar Spanje kan of waarvan…
Monday 3 January, 05:16
in reactie op yvja
De waren macht, de plannen en de mensen die daar achter zitten…